top of page

O firmě

továrna.jpg

 

Úspěch není jen o štěstí, ale je výsledkem obětavé práce a vrcholem zkušeností.  V roce 1950 Dr. C. Tuna s rodinou založil kosmetickou firmu, která přinášela lidem kvalitní a zdravé výrobky a zabezpečovala stabilní budoucnost.

Továrna je postavená v Omerli, v Istanbulu, obklopená lesy a kopci. FARMASI produkuje více než 2000 druhů výrobku. Její továrny zabírají oblast 145.000 m² a používají high-tech zařízení integrované výroby. Patří mezi přední výrobní společností v Turecku. Vyrábějí širokou škálu produktů, od dekorativní kosmetiky a parfémů, produktů pro péči o pleť a tělo, dentální hygienu, vlhčené utěrky a ekologické čistící prostředky pro domácnost.  Všechny výrobky jsou vyráběny podle receptur Dr. C. Tuny, splňují nejvyšší standardy ochrany zdraví spotřebitele a všechny jsou certifikovány v nezávislých mezinárodních společnostech. Netestujeme na zvířatech. Produkty neobsahují živočišné složky, takže jsou vhodné pro vegany.

mapa-300x164.jpg

FARMASI vyváži své produkty do 123 zemí, dosáhla 365 miliónu spotřebitelů a má přes 50.000 prodejních míst. Tajemství úspěchu není jen důsledkem jejich obrovské kapacity, ale také díky zásadnímu rozhodnutí Hakana Omer Tuny, předsedy a zástupce FARMASI, člena druhé generace rodiny Tuna. Přišel s myšlenkou neprodávat produkty přes distribuční společnosti, ale pracovat při prodeji přímo se spotřebiteli. Od roku 2010 FARMASI změnilo systém prodeje a vytvořilo vlastní Multi-Level Marketing, který čerpal ze zkušeností s prodejem v Turecku. To dynamicky nastartovalo prodej výrobků FARMASI.

V současnosti se systémem MLM prodávají produkty FARMASI v 15 zemích a obrat společnosti se zvyšuje velmi vysokým tempem. FARMASI nejen drží krok s novými světovými trendy, ale ve vlastních vývojových laboratořích dokáže vyvíjet nové výrobky rychleji než konkurence.

FARMASI podporována třemi generacemi rodiny Tuna se posouvá stále výše.

Od ledna 2017 působí Farmami i v České republice. Kvalitní produkty bez parabenu, ftalátu, formaldehydu a triclosanu za dostupné ceny si rychle získávají své zákazníky. Jako novinka na českém trhu nabízíme jedinečnou příležitost pro všechny, kteří si s námi chtějí budovat kariéru a plnit sny.

Přidejte se k nám…

bottom of page